Bakata Design

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasza siedziba

BAKATA DESIGN Sp.j.
Aleksandra Lampka-Skowrońska

NIP: 894-29-28-953
REGON: 020676851
KRS: 0000295627

Siedziba Spółki:
ul. Przyjaźni 113a, 53-030 Wrocław

Showroom oraz adres korespondencyjny:
ul. Przyjaźni 113a, 53-030 Wrocław,
tel. stacjonarne: 071 341 83 56, 071 341 98 52
bakata@bakata.pl

Prezes
Tomasz Lampka
tlampka@bakata.pl
Współwłaściciel – Architekt wnętrz
Aleksandra Lampka-Skowrońska
alampka@bakata.pl

Dział handlowy

Wiceprezes ds. Handlowych
Piotr Skowroński
kom. 601 16 06 54
pskowronski@bakata.pl

Kierownik Działu Handlowego
Ewelina Obłaźna
kom. 601 70 68 48
eoblazna@bakata.pl

Manager d/s Klientów Sieciowych
Marek Mazur
Projektant Wnętrz
kom. 663781525
mmazur@bakata.pl

Manager d/s Sprzedaży
Maria Mykytyn
kom. 887 144 887
mmykytyn@bakata.pl

Manager d/s Sprzedaży
Kamil Smolnik
kom. 605 502 223
ksmolnik@bakata.pl  

 

 

 

Dział realizacji

Manager d/s realizacji
Krzysztof Andruchów
kom. 601055935
kandruchow@bakata.pl

Koordynator biura
Grażyna Słocińska
kom. 663450080
gslocinska@bakata.pl

 

 

Szybki kontakt



Nasi partnerzy