Bakata Design

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasza siedziba

BAKATA DESIGN Sp.j.
Aleksandra Lampka-Skowrońska

NIP: 894-29-28-953
REGON: 020676851
KRS: 0000295627
BDO: 000150227

Siedziba Spółki:
al. gen. Józefa Hallera 78/5, 53-324 Wrocław

Oddział Wrocław / Showroom:
al. gen. Józefa Hallera 78/5, 53-324 Wrocław
tel. stacjonarny: 071 341 83 56
bakata@bakata.pl
Właściciel
Tomasz Lampka
tlampka@bakata.pl
Współwłaściciel – Architekt wnętrz
Aleksandra Lampka-Skowrońska
askowronska@bakata.pl

Managing Director
Piotr Skowroński
kom. 601 16 06 54
pskowronski@bakata.pl

Sales Manager
Marek Mazur
Projektant Wnętrz
kom. 663 781 525
mmazur@bakata.pl

Sales Manager
Wojciech Sakuta
kom. 605 505 210
wsakuta@bakata.pl

Realization Manager
Tomasz Zapora
kom. 607 216 035
tzapora@bakata.pl

Sales and Design Manager
Maria Mykytyn
kom. 887 144 887
mmykytyn@bakata.pl

Sales Manager
Ewelina Obłaźna
kom. 601 70 68 48
eoblazna@bakata.pl

Office Manager
Grażyna Słocińska
kom. 663 450 080
gslocinska@bakata.pl


Oddział Warszawa
ul. Przasnyska 9 lok. U6, 01-756 Warszawa
warszawa@bakata.pl

Warsaw Branch Director
Alicja Hyjek
kom. 605 505 820
ahyjek@bakata.pl

Sales Manager
Łukasz Wierzbowski
kom. 605 505 880
lwierzbowski@bakata.pl

Szybki kontakt



Nasi partnerzy