Bakata Design

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasza siedziba

BAKATA DESIGN Sp.j.
Aleksandra Lampka-Skowrońska

NIP: 894-29-28-953
REGON: 020676851
KRS: 0000295627

Siedziba Spółki:
al. gen. Józefa Hallera 78/5, 53-324 Wrocław

Showroom oraz adres korespondencyjny:
al. gen. Józefa Hallera 78/5, 53-324 Wrocław,
tel. stacjonarne: 071 341 83 56, 071 341 98 52
bakata@bakata.pl

Właściciel
Tomasz Lampka
tlampka@bakata.pl
Współwłaściciel – Architekt wnętrz
Aleksandra Lampka-Skowrońska
alampka@bakata.pl

Managing Director
Piotr Skowroński
kom. 601 16 06 54
pskowronski@bakata.pl

Office Manager
Grażyna Słocińska
kom. 663450080
gslocinska@bakata.pl

Logistic Manager
Krzysztof Andruchów
kom. 601055935
kandruchow@bakata.pl

Realization Manager
Tomasz Zapora
kom. 601055935
tzapora@bakata.pl

Sales Manager
Marek Mazur
Projektant Wnętrz
kom. 663781525
mmazur@bakata.pl

Sales and Design Manager
Maria Mykytyn
kom. 887 144 887
mmykytyn@bakata.pl

Sales Manager
Ewelina Obłaźna
kom. 601 70 68 48
eoblazna@bakata.pl

Sales Manager
Wojciech Sakuta
kom. 605 505 210
wsakuta@bakata.pl

Sales Manager
Kamil Smolnik
kom. 605 502 223
ksmolnik@bakata.pl  

Szybki kontakt



Nasi partnerzy