Bakata Design

Specjalista ds.handlowych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży mebli biurowych i produktów wyposażenia wnętrz na rynku inwestycyjnym.

Opis stanowiska

  • Samodzielne pozyskiwanie klientów B2B
  • Realizacja planu sprzedażowego firmy.
  • Budowanie i utrzymywanie efektywnej sieci Klientów na wyznaczonym obszarze.
  • Aktywne śledzenie i analiza rynku.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. handlowych w branży meblarskiej.
  • Znajomość produktów polskich i zagranicznych producentów mebli i siedzisk biurowych.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w utrzymywaniu dobrych i długofalowych relacji z Klientami.
  • Doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych.
  • Samodzielność i dyspozycyjność.
  • Wysoki poziom motywacji do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość obsługi programów: Auto Cad, pCon.planner

Oferujemy możliwość pracy w firmie, którego zespół posiada 24 letnie doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz biurowych, konferencyjnych, hotelowych,  restauracyjnych oraz:

  • Stałe wynagrodzenie wraz z prowizjami uzależnionymi od realizacji celów sprzedaży.
  • Możliwość doskonalenia zawodowego.
  • Stabilną formę zatrudnienia.
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres pskowronski@bakata.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Nasi partnerzy