Bakata Design

Jet system

Potrzebne są odpowiednie meble, takie jak JET SYSTEM.

JET to zestaw wielu elementów umożliwiających wyposażenie wnętrz, które z założenia pełnić będą rozmaite funkcje: od pokoju do pracy z oddzielnymi stanowiskami dla każdego pracownika, poprzez miejsca do pracy zespołowej, aż po salę konferencyjną czy audytoryjną, gdzie istnieje możliwość przeprowadzenia wykładu bądź seminarium dla większej liczby osób. System JET tworzy bowiem wiele, uzupełniających się i kompatybilnych elementów. Przede wszystkim są to podstawowe dla wyposażenia każdego biura stoły i krzesła. Krzesła na dwóch stelażach – płozie bądź nogach – dostępne w różnych kolorach, dobierzemy do aranżacji całego wnętrza i własnych upodobań. Niezwykle funkcjonalnym, a wręcz niezbędnym w każdym biurze jest z pewnością wózek JET. Jest to rodzaj mobilnej szafki, która dzięki dowolnej konfiguracji półek, ma wręcz nieograniczone możliwości zastosowania. Może pełnić rolę podręcznej szafki – kontenera, wózka na komputer osobisty, szafki na dostępne dla wszystkich materiały, mobilnej bazy pod sprzęt audiowizualny czy projektor. Uzupełnieniem zestawu są przestawne ścianki działowe, dzięki którym łatwo stworzymy odpowiednią atmosferę do pracy, tablice do notatek podczas prezentacji czy też garderoba.

Wszystkie wchodzące w skład zestawu elementy zostały pomyślane tak, by maksymalnie ułatwić aranżację przestrzeni, a w razie potrzeby, bez problemu je przechowywać. I tak meble i inne elementy zestawu dają się łatwo przemieszczać – dzięki kółkom i metalowej, lekkiej konstrukcji, a specjalne rozwiązania projektowe i konstrukcyjne gwarantują bezpieczne i szybkie ich złożenie oraz przechowywanie na minimalnej powierzchni (dzięki systemowi sztaplowania).

System JET, także pod względem wzornictwa, nawiązuje do najnowszych trendów wyposażania przestrzeni biurowych. Śmiałe połączenia form i materiałów decydują o nowoczesnym i zwracającym uwagę charakterze zestawu. JET jest więc wyzwaniem dla monotonii szarych biur!

System JET otrzymał nagrodę przyznaną przez IWP Dobry Wzór 2005 oraz Meble Plus – Wyróżnienie 2006.

Nasi partnerzy